Ana Sayfa / genel / Yer Balonu İle Reklam Nasıl Yapılır

Yer Balonu İle Reklam Nasıl Yapılır

Yer Balonu

Şişme ürünler sektöründe, 20 yıldan fazla bir zamandır üretim yapan firma, özellikle yer balonu imalatında sektörün lideri konumundadır. Firma tüm ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor.

Firmanın Açık Hava Ürünleri

Firmanın açık hava ürünleri arasında; fuar ve organizasyonlarda sıklıkla kullanılan şişme silindir, büyük firmaların ürünlerinin reklamlarını daha büyük kitlelere ulaştırmak için kullandığı kanatlı zeplin, eğlenceli bir reklam aracı olarak hizmet veren şişme küre zeplin, festival ve büyük açılışlarda kullanılan şişme sinevizyon da denilen şişme ekran, kolay hazırlanışı ve görsel etkisi ile en çok talep alan yer balonu, dikkati üzerinde toplayan değişik renklerde imal edilen şişme ledler, açılışların ve fuarların girişine konan yol takları ve karşılamaları neşeye çeviren ve dans eden adam olarak tanınan fly tüpler sayılabilir.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma, şişme oyun parkları modelleri ile de oldukça fazla ilgi görüyor. Bunların en popüler olanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı gibi), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olarak sayılabilir.

Tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Sitede ayrıca, her çeşit şişme çadır çeşitleri de (hastane, depo ve aktivite gibi) mevcut.

Yer Balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

Çıkmış Ehliyet İlkyardım Soruları – 20 Mayıs 2017 İlkyardım Soruları

cikmisehliyetsorulari.org sitemize hoşgeldiniz. 20 Mayıs 2017 tarihinde çıkan ilk yardım sorularını aşağıdan görebilir en altta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir